Jak zlepšit zrak za 21 dní | eBook Oční Terapie | Oční Terapie

Naučte se i vy pečovat o své oči

Vidět je dovednost, která se dá naučit dobře nebo špatně. 

 

Přesný postup jak si za 21 dní zlepšíte zrak 
a zbavíte se brýlí.

Zde se naučíte přesný postup jak za 21 dní dosáhnout skvělé kondice očí.  
Pokud si odpovíte na některou z položených otázek ANO, je moje knížka přímo pro vás:
visibilityZhoršuje se vám zrak a nechcete si pořizovat brýle?
visibilityHledáte jednoduchý návod jak o své oči pečovat?
visibilityVidíte špatně do dálky?
visibilityMíváte unavené oči nebo trpíte bolestí?
visibilityVidíte špatně za šera?
visibilitySužuje vás pálení nebo slzení očí?
visibilityHledáte jiné metody než je operace očí?
Oční Terapie - eBook

Již v padesátých letech minulého století vědci zjistili, že vidět je dovednost, která se dá naučit.

visibility

Zbavte se únavy a pálení očí

Vyzkoušejte některou z relaxačních technik pro oči nebo i pro nervy a celé vaše tělo včetně očí si bude vrnět blahem.

visibility

Naučte se cvičit oči

Oči jsou opravdu důležité. Naučte se jednoduchý systém péče, která zahrnuje i cvičení a budou vám dlouho sloužit v dobré kondici. 

Osvojte si návyk skvěle vidět

Získejte nové návyky a udržujte svůj zrak ve skvělé kondici. Navíc se dozvíte 122 technik, cvičení a metod jak svému zraku prospět. 

 

V eBooku Oční Terapie získáte přesný návod jak krok za krokem díky pouhým deseti minutám denně zlepšit svůj zrak a pokud tento návod dodržíte je prakticky nemožné, aby se váš zrak nezlepšil.

Sample title

Jak si zlepšíte zrak?

Stručný přehled obsahu ebooku

122+ technik, cvičení a metod

eBook je nabušený technikami a způsoby jak pracovat jak s očima, tak celým tělem a také se svou psychikou. Zlepší vaší kondici. 

Plán na 21 dní 

Osvojíte si nové zdravé návyky dívání se na svět. Zjistíte jaké jsou vaše dívací zlozvyky a naučíte se jak na ně vyzrát. 

5 sestav cvičení + 27 meditací

Naučíte se 5 sestav cvičení, 2 pro celkové zdraví a 3 cílené na konkrétní potíže, které souvisí s očima. Seznámíte se s 27 meditacemi, které vám pomůžou lépe poznat své silné a slabé stránky. 

Komplexní řešení péče o kondici vašeho zraku

Naučte se pečovat o své oči a ty se vám odvděčí skvelou funkcí vidění až do vysokého věku. Ale než s tímto systémem začnete, udělejte přípravu a objednejte se ke svému očnímu lékaři. Pokud cítíte, že vám zrak slábne, potřebuje vědět jaký je zdravotní stav vašich očí. Je to váš odrazový můstek, ze kterého skočíte do programu oční terapie. Naučíte se:

Jak správně číst

Sample title

Naučíte se jak správně číst. Jaká je nejlepší pozice těla, poloha knížky. Za jakých okolností je v pohodě číst v posteli a co byste opravdu nikdy dělat neměli.

Jak odpočívat a relaxovat

Sample title

Naučíte se uvolnit, zrelaxovat nejenom celé tělo, ale zejména své oči. Časté přetížení očí vede k napětí okohybného svalstva. Naučte se uvolnit oči.

Jak na cvičení očí

Sample title

Naučíte se posilovat okohybné svaly, posilníte a zlepšíte kondici svých očí. Pochopíte, že to není jen cvičením na oči, že je důležité dodržet správny postup.

Jak lépe vidět do dálky

Sample title

Naučíte se jak si zlepšit vidění do dálky pomocí 122+ technik. Cvičení očí, relaxační techniky, kontrola dechu, energizace očí i meditace. Uvidíte.

Jak studovat a mít oči OK

Sample title

Jak zvládnout školu a nezhuntovat si oči. Studie ukazují, že přetěžování očí čtením skript, sledováním obsahu na internetu očím neprospívá a učí je krátkozrakosti.

Jak se zbavit pocitu sucha

Sample title

Vaše oči osvěžíte pomocí mnoha technik. Naučíte se co přesně dělat a jak postupovat. Některé techniky jsou vhodné do koupelny a jiné kamkoliv. Uvidíte.

Jak se stravovat, jaké živiny oči potřebují ...

Sample title

Něco málo o stravování pro oči jsem psala v článku: Výživa pro oči. Naše pokročilá civilizace je hodně podvyživená díky špatnému složení jídla i když je mnoho lidí obézních. Uvidíte. 

Jak nastavit prostředí 
a barvy oku lahodící ...

Sample title

Ne vše, co máte ve svém prostředí, doma, v práci, ve škole prospívá vašim očím. Naučíte se na co si dát pozor, co vám likviduje zdraví, nervy a dobrý zrak. Změníte to, co vám neprospívá.

Jak udržovat oči ve skvělé kondici ...

Sample title

Naučíte se komplexní systém péče a budete o své oči pečovat vědomě, zodpovědně a mnohem lépe než lidé, kteří o zdraví svých očí pečovat neumí. 

Sample title

Pokud váháte ...

Dokud budete dál přešlapovat na místě, vaše oči se budou chovat stejně. 
Pokud se vám zrak zhoršoval, pravděpodobně se bude zhoršovat dál.

Brýle jako berle

accessibleZkuste si představit, že byste si něco udělali s nohou. Zlomenina nebo vyvrtnutí. Váš lékař by vám řekl, že budete již po celý život závislí na berlích, také by vám nejspíš řekl, že máte celkem slušnou šanci dostat kolečkové křeslo, nebo že bude muset nohu amputovat. Asi by se vám tahle prognóza nelíbila a požadovali byste řádnou fyzioterapii a rehabilitaci, dokud by nožka nebyla plně funkční.

visibility_offTohle je ovšem velmi podobné situaci u brýlí. Lékař vám napíše brýle (berle pro oči), neřekne vám co se s očima děje, neobeznámí vás s možností oční terapie a s pravděpodobností hraničící s jistotou vám řekne, že si na to máte zvyknout a že se vám výhledově zrak ještě zhorší (kolečkové křeslo). A to jenom proto, že se obecně předpokládá, že jste neschopni něco aktivně řešit a udělat změnu v kvalitě svého vidění.

visibilityOční terapie je zde pro všechny, kdo chtějí zlepšit svůj zrak a naučit se, jak o něj správně pečovat. Udržet si perfektní vidění i ve stáří. Zbavit se únavy a bolestí očí a mít své oči odpočaté a při síle. Pokud víte, že brýle jsou jen dočasná korekční pomůcka, nechcete se jen tak smířit s tím, že do konce života budete vidět špatně a hledáte jiné metody než je operace... ...a jste připraveni věnovat svým očím deset minut denně, tak díky těmto jednoduchým návodům můžete dát svůj zrak opět do pořádku.

Oční Terapie - odložte brýle
Oční Terapie - odložte brýle

Reference

Udělejte první krok v zlepšení kondice vašich očí

 

Statistiky

visibility
98účastníků online kurzu
Oční Terapie
283prodaných eBooků
Oční Terapie
1701stažených eBooků zdarma
2789odcvičených
lekcí oční jógy